• Vybavovanie podnetov a sťažností

Na Strednú priemyselnú školu strojnícku a elektrotechnickú, Ul. Františka Hečku 25, Levice môžu fyzické a právnické osoby podávať podnety a sťažnosti písomne, osobne, telefonicky alebo elektronickou poštou.

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25, Levice prijíma podnety a sťažnosti na pracovisku:

Osobne na adrese:  Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25, 934 01 Levice

Písomne na adrese: Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Ul. Františka Hečku 25, 934 01 Levice

Obálku označiť:         podnety a sťažnosti

Písomne e-mailom:  sekretariat@spslevice.sk

Predmet správy:  podnety a sťažnosti

Telefonicky:         036/6312867,  0905 216 351

Podania – podnety, ktoré poukazujú na porušovanie právnych predpisov nie sú sťažnosťami v zmysle zákona č. 9/2010 Z. z. o sťažnostiach.  Tieto SPŠSE Levice prešetruje v rámci svojej kontrolnej činnosti. Pre takéto podania neplatia žiadne zákonné lehoty na ich vybavenie. SPŠSE Levice zašle odpovede na každý prešetrený podnet.

Sťažnosťami podľa zákona č. 9/2010 Z.z. o sťažnostiach sú podania, ktoré smerujú proti  postupu (konaniu) zamestnancov SPŠSE Levice.  Sťažnosť musí byť čitateľná a zrozumiteľná. Musí z nej byť jednoznačné proti komu smeruje, na aké nedostatky poukazuje, čoho sa sťažovateľ domáha a musí byť sťažovateľom podpísaná. Sťažnosť podanú elektronickou poštou musí sťažovateľ do piatich pracovný dní od jej podania písomne potvrdiť podpisom, inak sa sťažnosť odloží. Lehota na vybavenie sťažnosti začína plynúť prvým pracovným dňom nasledujúcim po dni doručenia písomného potvrdenia a trvá 60 pracovných dní. Ak je sťažnosť náročná na prešetrenie, môže riaditeľ SPŠSE Levice predĺžiť túto lehotu o 30 pracovných dní. Túto skutočnosť riaditeľ školy oznámi sťažovateľovi spolu s uvedením dôvodu.

Dátum zverejnenia:   1. jún 2019